Nagrody starosty dla najlepszych uczniów
Ostatni dzień szkoły i wakacje za progiem to z pewnością radość dla uczniów. Najlepsi uczniowie ze szkół ponadpodstawowych mieli 26 czerwca jeszcze jeden powód do radości.
Za wybitne osiągnięcia w nauce starosta białogardzki Piotr Pakuszto uhonorował nagrodami uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Białogardzki.
LISTA NAGRODZONYCH UCZNIÓW – ROK SZKOLNY 2019/2020
1. Tomasz Góralski, Technikum Informatyczne - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
2. Adrian Wójcik, Technikum Mechaniczno-Elektryczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
3. Nikola Szymańska, Technikum Organizacji Turystyki Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
4. Aleksandra Figa, TOT Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
5. Klaudia Maciejewska, Technikum Ekonomiczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
6. Natalia Kukułka, Technikum Ekonomiczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
7. Marcin Manowski, Branżowa szkoła I Stopnia Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
8. Mateusz Oborski, Technikum Informatyczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
9. Jakub Sawicki, Technikum Mechaniczno – Elektryczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
10. Kacper Ciach, Technikum Informatyczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
11. Kacper Śledź, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
12. Aleksandra Wasilewska, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
13. Vitaliy Chodakowski, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
14. Weronika Kamińska, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
15. Kacper Mokrzycki, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
16. Patrycja Piękniewska, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
17. Oliwia Oczkowska, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
18. Damian Skinder, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
19. Marcel Małecki kl.I Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
20. Jakub Dziubek, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
21. Kinga Szczęśniak, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
22. Konrad Michalik, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
23. Małgorzata Maślak, LO Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Tychowie
24. Hubert Cygan, LO Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Tychowie
Za wybitne osiągnięcia w nauce starosta białogardzki Piotr Pakuszto uhonorował nagrodami uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Białogardzki.
LISTA NAGRODZONYCH UCZNIÓW – ROK SZKOLNY 2019/2020
1. Tomasz Góralski, Technikum Informatyczne - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
2. Adrian Wójcik, Technikum Mechaniczno-Elektryczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
3. Nikola Szymańska, Technikum Organizacji Turystyki Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
4. Aleksandra Figa, TOT Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
5. Klaudia Maciejewska, Technikum Ekonomiczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
6. Natalia Kukułka, Technikum Ekonomiczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
7. Marcin Manowski, Branżowa szkoła I Stopnia Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
8. Mateusz Oborski, Technikum Informatyczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
9. Jakub Sawicki, Technikum Mechaniczno – Elektryczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
10. Kacper Ciach, Technikum Informatyczne Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie
11. Kacper Śledź, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
12. Aleksandra Wasilewska, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
13. Vitaliy Chodakowski, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
14. Weronika Kamińska, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
15. Kacper Mokrzycki, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
16. Patrycja Piękniewska, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
17. Oliwia Oczkowska, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
18. Damian Skinder, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
19. Marcel Małecki kl.I Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
20. Jakub Dziubek, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
21. Kinga Szczęśniak, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
22. Konrad Michalik, Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie
23. Małgorzata Maślak, LO Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Tychowie
24. Hubert Cygan, LO Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Tychowie